Кошик
12 отзыва
ТОВ "ПАРТНЕРС ФАРМІНГ"
Виробники
Фільтри
НаявністьТип ходовой трактораНазначение трактораСтрана производитель
Контакти
ТОВ "ПАРТНЕРС ФАРМІНГ"
УкраїнаКиївська областьВишневевул. В'ячеслава Чорновола 41А , офіс 205
+380442324921
Офіс
+380673727785
Максим
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380442324921
+380673727785

Запчастини до навантажувачів DIECI (Дієчі)

Італійська компанія DIECI (Дієчі) S.r.l. почала виробництво навантажувачів з телескопічною стрілою в 1982 році, протягом наступних десятиліть компанія активно розвивалася і зараз впевнено займає лідируючі позиції на світовому ринку телескопічних навантажувачів і навантажувачів з поворотною вежею.

За останні 15 років успішної роботи компанія DIECI значно розширила асортимент пропонованого товару. Модельний ряд торгової марки DIECI включає в себе різноманітні види навантажувачів: від компактного «Агрі» до великогабаритного «Геркулеса» з вантажопідйомністю, що досягає 21 тонну, і високого «Пегасус» з поворотними баштами. У нашій країні багато моделей телескопічних навантажувачів DIECI користуються попитом і активно застосовуються в будівельній, сільськогосподарській, комунальної та багатьох інших сферах. 
Всі моделі телескопічних навантажувачів укомплектовані широким спектром змінного навісного обладнання, такого як люлька, крановий гак, лебідка, ківш, вила, платформи - всього понад 40 видів. Про телескопічних навантажувачах DIECI 
В даний час в модельному ряду телескопічних навантажувачів DIECI всього близько 110 видів фронтальних навантажувачів, включаючи 5 моделей навантажувачів для сільськогосподарських робіт, 12 моделей навантажувачів з поворотною вежею. Збірка моделей проводиться з комплектуючих провідних світових виробників. 
Висота підйому вантажу моделі з максимальною робочою зоною досягає висоту підйому до 25 метрів, а діапазон вантажопідйомності - від 2,6 до 21 тонни. Всі навантажувачі торгової марки DIECI укомплектовані гідростатичним приводом повноповоротних коліс, які працюють згідно з формулою 4х4х4. Наявність реверсивної гідростатичної трансмісії з двоступеневою коробкою передач забезпечує широкий діапазон швидкості: в робочому режимі навантажувач здатний розвивати швидкість до 7 км / год, а в транспортному режимі - до 40 км / год. 
Виробники телескопічних навантажувачів DIECI піклуються про зручність користувачів, тому кожна модель оснащена комфортною, вентильованою кабіною, яка відповідає всім стандартам безпеки ROPS, FOPS. 
Телескопічні навантажувачі DIECI можуть бути обладнані широким спектром навісного обладнання (більше 40 видів) для будівництва, сільського та комунального господарства.

 

Телескопічні навантажувачі DIECI (Італія)

Телескопічні навантажувачі DIECI - сучасна багатофункціональна техніка, що має найрізноманітніші сфери застосування, і поєднує в собі можливості вилочного навантажувача, крана, трактора, бульдозера, екскаватора і ін.

1 2 ... 45

Телескопічні навантажувачі DIECI (Італія)

Телескопічні навантажувачі DIECI - сучасна багатофункціональна техніка, що має найрізноманітніші сфери застосування, і поєднує в собі можливості вилочного навантажувача, крана, трактора, бульдозера, екскаватора і ін.